Fri July 20, 2018   |   جمعه ۲۹ تیر ۱۳۹۷  
   
 
 
  انتقادات و پیشنهادات  |  ارتباط با ما      صفحه اصلی  |  اخبار و رویدادها  |  پیام ها و اطلاعیه ها  |  مناقصات و مزایدات
رضا ابرار خرم
مدير منطقه 2 شهرداري همدان
فرایندهای جاری شهرداری
     مناقصه و مزایده
واگذاری پروژه های عمرانی
واگذاری پروژه های عمرانی در سطح منطقه دو
واگذاري پروژه هاي عمراني
پیاده راه سازی خیابان اکباتان
واگذاری پروژه های عمرانی
بیشتر ...
 
 
  تاریخ انتشار : ١٣٩۶/٠۵/١٩ تعداد بازدیـد : ١۶٢   بازگشت
 
 
 


ميزان مشارکت بي سابقه شهروندان منطقه 2


ميزان مشارکت بي سابقه شهروندان منطقه 2 در پرداخت عوارض نوسازي

 

 

مهندس رضا ابرار خرم  مدير منطقه 2 ضمن تبريک دهه مبارک کرامت و  تقدير از تمامي سازمانها و نهادهايي که در سال گذشته  با همکاري هاي صميمانه اين شهرداري را همکارهي نمودندگفت : اميددارم در    سال پيش رو  همچون سالهاي گذشته با همراهي شهروندان عزيز منطقه 2 خدمات مطلوبي را محقق سازيم.

رضا ابرار خرم بيان داشت : مشارکت شهروندان در پرداخت به موقع عوارض شهرداري ميتواند باعث ارائه خدمات مطلوبتر در اجراي پروژه هاي عمراني همچون پخش آسفالت در معابر ، توسعه و نگهداري فضاي سبز ، کمک به امور فرهنگي  و اجراي طرح هاي شهري و ... شود .

وي با اظهار اينکه بيشترين تعداد پرداختي عوارض نوسازي به صورت الکترونيکي توسط شهروندان فهيم منطقه 2 در سال 95 و 96 انجام گرديده است افزود : اين مهم جاي تقدير و تشکر دارد که شهروندان بر خود لازم ميدانند در توسعه و آباداني کلانشهر همدان  سهيم باشند

ابرارخرم با اظهار اينکه بايد فرهنگي نهادينه شود تا مردم فهيم همدان  به اهميت پرداخت عوارض پي ببرند و به اين مهم دست يابند که  هزينه ي پرداختي جهت رفاه حال خود شهروندان و ارائه خدمات مطلوب هزينه ميشود.

وي با اشاره به سامانه پرداخت الکترونيکي عوارض شهرداري بيان  داشت: با الکترونيکي شدن پرداخت عوارض نوسازي فوايدي همچون حذف مراجعات حضوري ، کاهش ترافيک درون شهري و تسهيل در پرداخت را در بر دارد و شهروندان ميتوانند با پرداخت الکترونيکي عوارض نوسازي از تخفيف 10 درصدي عوارض برخوردار شوند.

مدير منطقه 2 در  ادامه گفت : بيشترين تعداد پرداخت اينترنتي عوارض در سال 95 و 96 توسط آقاي حميد ضرابي زاده و اولين پرداختي عوارض نوسازي سال 96 که توسط آقاي ابراهيم انتظام بعمل آمده که ايشان خوش حسابترين شهروند منطقه 2 در سالهاي گذشته و سال جاري انتخاب گرديده است.  

ايشان در پايان با اشاره به اينکه همکاران دلسوز ما در منطقه 2 از جمله واحد نوسازي در اين مشارکت جهادي سهيم بودند افزود : جا دارد از تلاش همکاران در جهت تکريم ارباب رجوع ، راهنمايي و مطلع سازي از روند پرداخت قبوض نوسازي از طريق درگاه الکترونيکي تشکر و قدرداني نمائيم  و گفت : انشاا... در سال جديد همچون سال گذشته با سعي و تلاش بيشتر بتوانيم با تکميل پروژه هاي نميه تمام و پروژه هاي جديد خدمات مطلوب تري در شأن مردم فهيم اين منطقه ارائه نمائيم اميد است زحمات بي شائبه همکارانمان مورد رضايت حق /تعالي و رضايتمندي همشهريان عزيزمان را در پي داشته باشد .

 

 

 
     
 
 
 
 
 
 
© 2010 - 2018  Hamedan.ir
آمار و اطلاعات کاربران
۵ کاربران آنلاین :
۱۰۷,۳۶۴ تعداد بازدید :
   
   
 
سایت های مرتبط
معاونت شهرسازی و معماری
معاونت فنی و عمرانی
معاونت خدمات شهری
معاونت حمل و نقل و ترافیک
 
لینک های مرتبط
شهرداری همدان
شهرداری منطقه یک
شهرداری منطقه سه
شهرداری منطقه چهار
 
دسترسی سریع 
اخبار و رویدادها
پیام ها و اطلاعیه ها
مناقصات و مزایدات
خدمات و سرویس ها
 
 
 
کلیه حقوق مادی و معنوی این پورتال متعلق به شهرداری همدان بوده و هر گونه کپی برداری بدون ذکر منبع غیر مجاز می باشد
طراحی و پشتیبانی : سازمان آمار و فناوری اطلاعات شهرداری همدان