Tue June 25, 2019   |   سه شنبه ۴ تیر ۱۳۹۸  
   
 
 
  انتقادات و پیشنهادات  |  ارتباط با ما      صفحه اصلی  |  اخبار و رویدادها  |  پیام ها و اطلاعیه ها  |  مناقصات و مزایدات
حامد جليلوند
سرپرست شهرداري منطقه دو
فرایندهای جاری شهرداری
     مناقصه و مزایده
واگذاری پروژه های عمرانی
واگذاری پروژه های عمرانی در سطح منطقه دو
واگذاري پروژه هاي عمراني
پیاده راه سازی خیابان اکباتان
واگذاری پروژه های عمرانی
بیشتر ...
 
 
  تاریخ انتشار : ١٣٩٧/٠٣/١٢ تعداد بازدیـد : ١۵۵   بازگشت
 
 
 


کلنگ بزرگترين پارک کوهستاني شهر زمين زده ميشود


کلنگ بزرگترين پارک کوهستاني شهر زمين زده ميشود

 

 

مهندس رضا ابرار خرم مدير منطقه دو شهرداري با اعلام اين خبر افزود :  آنچه روزي به عنوان رويا در اذهان و خواست مردم اين خطه تداعي شده بود امروز با عزم و اراده جدي شوراي اسلامي شهر و شهردار همدان و مجموعه شهرداريبه واقعيت تبديل خواهد شدکه به همين منظور  توجه به حقوق شهروندي و تلاش براي رسيدگي به مناطق کمتر توسعه يافته مورد تاکيد قرار دارد.

وي با اشاره به آغاز مراسم کلنگ زني پارک جنگلي ولايت واقع در محدوده ي حيدره در روز هاي  آينده ، گفت: اين پروژه يکي از اولين و تاثير گذارترين پروژه هاي فضاي سبز شهر همدان مي باشد که به زودي آيين کلنگ زني اين پروژه برگزار خواهد شد که انشااله بعد از مراسم کلنگ زني عمليات اجرايي با توجه به طراحي اين پروژه توسط حوزه معاونت محترم شهرسازي و خدمات شهري با جديت پيگيري و اجرايي خواهد شد .

مدير منطقه دو  با اشاره به اينکه راه دسترسي اين پارک از حيدره بالاي شهر ، سايت دانشگاه بوعلي و باغات فخر آباد  مي باشد، افزود : معابرفرعي در اين پروژه به گونه اي طراحي شده است که با عرض هاي متفاوت چهرهاي متفاوت را به پارک خواهد بخشيد و اين پارک بصورت يک تفرجگاه بزرگ تفريحي و توريستي و گردشگري در غرب کشور بي نظير خواهد بود.

ابرار خرم با اشاره به اينکه وسعت اين مجموعه 102 هکتار ميباشد افزود : در حال حاضر 17000 اصله درخت در اين محدوده موجود است که در برنامه اجرايي اين پروژه  به 120000 اصله افزايش ميابد .

وي با اشاره به برنامه هاي شهرداري در فاز اول اين پروژه افزود : تعريض و بازگشايي معبر ورودي ، ايجاد معابر دسترسي محوطه پارک  ، زير سازي و سنگفرش معابر پياده رو ، ايجاد شبکه روشنايي ، ايجاد شبکه هاي آبرساني ، ايجاد آلاچيق ، ساخت پارکينگ و...از نمونه فعاليتهايي است که اجرايي خواهد شد .

مهندس ابرارخرم در پايان با بيان اينکه مردم همدان شايسته داشتن شهر زيبا و آباد هستند از مردم همدان و ساکنين اين منطقه خواست تا ضمن مشارکت فعال در بهسازي عمراني و آباداني شهر ، هميار و مددکار خادمين خود شهرداري باشند

 

 
     
 
 
 
 
 
 
© 2010 - 2019  Hamedan.ir
آمار و اطلاعات کاربران
۵ کاربران آنلاین :
۱۳۲,۵۰۴ تعداد بازدید :
   
   
 
سایت های مرتبط
معاونت شهرسازی و معماری
معاونت فنی و عمرانی
معاونت خدمات شهری
معاونت حمل و نقل و ترافیک
 
لینک های مرتبط
شهرداری همدان
شهرداری منطقه یک
شهرداری منطقه سه
شهرداری منطقه چهار
 
دسترسی سریع 
اخبار و رویدادها
پیام ها و اطلاعیه ها
مناقصات و مزایدات
خدمات و سرویس ها
 
 
 
کلیه حقوق مادی و معنوی این پورتال متعلق به شهرداری همدان بوده و هر گونه کپی برداری بدون ذکر منبع غیر مجاز می باشد
طراحی و پشتیبانی : سازمان آمار و فناوری اطلاعات شهرداری همدان