Tue March 26, 2019   |   سه شنبه ۶ فروردین ۱۳۹۸  
   
 
 
  انتقادات و پیشنهادات  |  ارتباط با ما      صفحه اصلی  |  اخبار و رویدادها  |  پیام ها و اطلاعیه ها  |  مناقصات و مزایدات
رضا ابرار خرم
مدير منطقه 2 شهرداري همدان
فرایندهای جاری شهرداری
     مناقصه و مزایده
واگذاری پروژه های عمرانی
واگذاری پروژه های عمرانی در سطح منطقه دو
واگذاري پروژه هاي عمراني
پیاده راه سازی خیابان اکباتان
واگذاری پروژه های عمرانی
بیشتر ...
 
 
  تاریخ انتشار : ١٣٩٧/٠۵/٠٩ تعداد بازدیـد : ٨۴   بازگشت
 
 
 


بلوار 35 متری اعتمادیه شرقی به طور کامل بازگشایی شد


بلوار 35 متری اعتمادیه شرقی به طور کامل بازگشایی شد

 

 

شهردار همدان خبر داد :

بلوار 35 متری اعتمادیه شرقی با حضور رئیس و اعضای شورای اسلامی شهر ، شهردار و مدیر منطقه دو شهرداری همدان  و دیگر مسئولین به صورت کامل بازگشایی شد .

شهردار همدان با حضور در محل اجرای پروژه گفت : در ادامه بازگشایی معابر اصلی و فرعی شهر همدان و به منظور تسهیل عبور و مرور شهروندان و ساکنان منطقه ، آخرین پلاک باقی مانده در بلوار اعتمادیه شرقی که مربوط به یک نانوایی بود تخریب شد و این بلوار به صورت کامل بازگشایی شد .

عباس صوفی اظهار کرد : اجرای این پروژه علاوه بر کاهش ترافیک و تسهیل در عبور و مرور در این منطقه ، کنار گذر ترافیکی اعتمادیه به کوی محمدیه ( جاده فقیره ) متصل خواهد شد که جا دارد در اجرای این پروژه از شهروندان و ساکنان منطقه به ویژه صاحبان املاک خریداری شده تشکر و قدر دانی کرد که همراه و یاریگر شهرداری بودند .

وی با بیان اینکه پروژه های بازگشایی معابر اصلی و فرعی در نقاط مختلف شهر از اولویت های شهرداری همدان در سال جاری است ، تصریح کرد : بازگشایی معابر اصلی و فرعی شهر همدان به توسعه ، عمران و آبادانی شهر همدان کمک شایانی خواهد کرد که این موضوع از اواخر سال گذشته در شهرداری همدان و حمایت های مدیریت ارشد استان ، رئیس و اعضای شورای اسلامی شهر و سایر دستگاه ها فصل جدیدی در این زمینه آغاز شد که در همین راستا و طی سال جاری چندین پروژه بازگشایی در سطح مناطق شهر همدان در دستور کار شهرداری قرار دارد که انتظار میرود شهروندان در اجرای این پروژه ها همچون گذشته با مشارکت و همراهی خود یاریگر مدیریت شهری باشند.

در ادامه مدیر منطقه دو شهرداری همدان نیز گفت : مهمترین قسمت عملیاتی پروژه های بازگشایی تاثیر گذاری این اقدامات بر زندگی روزمره شهروندان و تسهیل عبور و مرور و کاهش ترافیک است که در این باره شهروندان منطقه در اجرای بازگشایی مسیر و در خصوص تملک زمین و سایر امور همکاری مناسبی با شهرداری داشتند که شایسته تقدیر است .

رضا ابرار خرم افزود : با تخریب تنها پلاک باقیمانده ( یک واحد نانوایی) بلوار اعتمادیه شرقی با اعتباری بالغ بر 38 میلیارد ریال و به طور کامل بازگشایی شد که عملیات عمرانی این بلوار به طول 450 متر و به عرض 35 متر و در مجموع به مساحت 1575 متر مربع از قبیل زیر سازی ، جدول گذاری ، ایجاد نهری و اجرای آسفالت آن به اتمام رسیده و در حال حاضر اصلاح هندسی ، احداث میدان واجرای سیستم روشنایی در دستور کار شهرداری منطقه قرار دارد که این موارد جزیی نیز ظرف چند روز آینده به پایان میرسد .

وی در پایان تصریح کرد : طرح بازگشایی اعتمادیه غربی نیز پیش از این انجام شده بود و در حال حاضر با اجرای عملیات بازگشایی اعتمادیه شرقی که با همکاری اداره راه و شهرسازی صورت گرفته بود این پروژه تکمیل شد .

رضا ابرار خرم در پایان پروژه های بازگشایی معابر در نقاط مختلف سطح منطقه را با هدف توسعه ای از اولویت های شهرداری منطقه در سال 97 عنوان کرد و گفت :بازگشایی های جدید در مسیرهای مختلف به توسعه و عمران و آبادانی شهر همدان کمک کرده و زمینه عمران و آبادانی شهر را فراهم می آورد و همچنان در سال جاری اجرای چندین پروژه بازگشایی معابر در سطح منطقه از سوی شهرداری مد نظر قرار دارد