Thu October 22, 2020   |   پنج شنبه ۱ آبان ۱۳۹۹  
   
 
 
  انتقادات و پیشنهادات  |  ارتباط با ما      صفحه اصلی  |  اخبار و رویدادها  |  پیام ها و اطلاعیه ها  |  مناقصات و مزایدات
حامد جليلوند
مدير شهرداري منطقه دو
فرایندهای جاری شهرداری
     مناقصه و مزایده
واگذاری پروژه های عمرانی
کرايه ماشين آلات برف روبي
واگذاری پروژه های عمرانی
واگذاری پروژه های عمرانی در سطح منطقه دو
واگذاري پروژه هاي عمراني
بیشتر ...
 
 
  تاریخ انتشار : ١٣٩٩/٠١/٢٨ تعداد بازدیـد : ١٢٩   بازگشت
 
 
 


مدیر منطقه دو خبر داد: پیشرفت ٩٠ درصدی پروژه هدایت آب های سطحی تقاطع رسالت


عملیات اجرایی فاز دوم پروژه کلید خورد

 

 

اعتبار ١٣٠ میلیارد ریالی پروژه هدایت آب های سطحی تقاطع رسالت

✍ به گزارش روابط عمومی منطقه دو شهرداری همدان ؛ آبگرفتگی تقاطع رسالت در جریان بارش های شدید از جمله مشکلات سنواتی این محدوده از شهر همدان است که مشکلات عدیده ای را برای شهروندان و ساکنان این منطقه بوجود آورده بود که مدیریت شهری همدان پروژه جمع آوری و هدایت آبهای سطحی در این منطقه را با هدف کاهش مشکلات و خدمات رسانی به شهروندان کلید زد.

:small_red_triangle:مدیر منطقه دو شهرداری همدان در این باره گفت: ارتقای کیفیت زندگی شهری یکی از شاخص‌های رضایتمندی شهروندان از مدیریت شهری است که در این بین هدایت آب های سطحی از اولویت های مهم محسوب می شود.

:small_red_triangle:حامد جلیلوند تصریح کرد: تسهیل عبور و مرور، ارتقای سطح ایمنی معابر، مدیریت به هنگام بحران در شرایط جوی نامناسب، دفع آب‌های سطحی به منظور ایمن‌سازی مناطق مسکونی از خطر وقوع سیلاب، رفع خسارت‌های احتمالی به تاسیسات شهری و پروژه های عمرانی نظیر: آسفالت معابر، جداول و درختان و... از جمله اهداف شهرداری منطقه دو در اجرای پروژه هدایت آب های سطحی به شمار می رود.

:small_red_triangle:مدیر منطقه دو با بیان اینکه برای اجرای این پروژه اقدام به لوله گذاری و هدایت آب های سطحی در تقاطع رسالت شده است، گفت: جمع آوری و هدایت آب‌های سطحی محدوده بلوار رسالت، کوی نایب احمد، بلوار ٩ دی و پیشگیری از مشکلات آبگرفتگی در زمان بارش به همت شهرداری منطقه دو در حال انجام است که با اجرای آن کاهش هزینه ها را به دنبال خواهد داشت.

:small_red_triangle:جلیلوند افزود: در اجرای این پروژه مهم شهری ٢٠ هزار متر مربع خاکبرداری انجام شده است و تاکنون ٩٠ درصد پیشرفت فیزیکی داشته است.

:small_red_triangle:مدیر منطقه دو اعتبار عمرانی این پروژه را ۱۳۰ میلیارد ریال عنوان کرد و گفت: ۲ هزار و ۵۰۰ متر لوله گذاری درخیابان‌های اطراف میدان رسالت و بلوار چمران انجام شده است تا از طریق آن آب‌های سطحی به سمت رودخانه پشت پمپ بنزین فروغ هدایت شود.

:small_red_triangle:وی بیان داشت: با عنایت به اتمام فاز نخست پروژه هدایت آب های سطحی تقاطع رسالت در حفاری سنگ سخت، هم اکنون فاز دوم در قالب لوله گذاری حد فاصل میدان 9 دی تا تقاطع رسالت در دستور کار قرار دارد که بر اساس برنامه ریزی انجام شده تا سه ماه آینده این پروژه به اتمام می رسد.

:small_red_triangle:جلیلوند از صبر و شکیبایی شهروندان و ساکنین این منطقه در اجرای این پروژه «لوله گذاری و هدایت آبهای سطحی تقاطع رسالت» قدردانی کرد و خواستار مشارکت بیشتر شهروندان در اجرای پروژه های شهری شد.

 
     
 
 
 
 
 
 
© 2010 - 2020  Hamedan.ir
آمار و اطلاعات کاربران
۶ کاربران آنلاین :
۱۸۴,۴۳۲ تعداد بازدید :
   
   
 
سایت های مرتبط
معاونت شهرسازی و معماری
معاونت فنی و عمرانی
معاونت خدمات شهری
معاونت حمل و نقل و ترافیک
 
لینک های مرتبط
شهرداری همدان
شهرداری منطقه یک
شهرداری منطقه سه
شهرداری منطقه چهار
 
دسترسی سریع 
اخبار و رویدادها
پیام ها و اطلاعیه ها
مناقصات و مزایدات
خدمات و سرویس ها
 
 
 
کلیه حقوق مادی و معنوی این پورتال متعلق به شهرداری همدان بوده و هر گونه کپی برداری بدون ذکر منبع غیر مجاز می باشد
طراحی و پشتیبانی : سازمان آمار و فناوری اطلاعات شهرداری همدان